אודות

אודות אלי רייפמן

אודות אלי רייפמן נולד בשנת 1970 בעיר לבוב שבאוקראינה. ב-1975 עלה עם משפחתו לישראל. רייפמן למד בגימנסיה גן נחום.

את שירותו הצבאי עשה בבסיס המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה בגלילות ככותב לומדה במדור הדב"מ (הדרכה באמצעות מחשב). בבסיס הכיר את שותפיו לעתיד, שרון כרמל וצורי דבוש. במועד מאוחר יותר, הכיר גם את נפתלי שני דרך פעילותיו העסקיות והארבעה הקימו את החברה שהתפתחה לקבוצת ההיי-טק "אמבלייז".

אודות אלי רייפמן נשר מלימודיו האקדמאיים באוניברסיטת תל אביב ובמכללה למינהל עקב ציונים נמוכים. על כך אמר: ”באוניברסיטה הייתי חוכמולוג, ונענשתי על כך בגדול. קיבלתי ציונים מזעזעים כמו 19 מתוך 100 ונשרתי מהלימודים. עד היום אין לי תואר ראשון, ואמא שלי, עם כל המיליונים שלי, רואה בי לא יוצלח“

כבר מצעירותו התעניין רייפמן בעסקים והיה בעל מספר חברות שעסקו במגוון פעילויות, מייזום פרויקטים בנושאי נדל"ן לעולים חדשים ועד לסחר בינלאומי במתכות, בסוכר, ביהלומים ובשיש.

אלי רייפמן לוגו
אלי רייפמן אודות

החברה המרכזית
כאן תמצאו תמצאו את כל העסקים ואת כל החברות שלנו ותוכלו להתעדכן באופן שוטף בכל מה שחדש אצלינו בחברה.

ברוכים הבאים לאתר המרכזי של אלי רייפמן כאן תמצאו תמצאו את כל העסקים ואת כל החברות של אלי רייפמן ותוכלו להתעדכן באופן שוטף בכל מה שחדש אצלינו בחברה.

נדל"ן
נדל"ן הינה רשת תיווך הנדל"ן המובילה בישראל, מגוון דירות למכירה בכל חלקי הארץ, דירות להשכרה, בתים למכירה, קורסי נדל"ן.
אנו מאמינים במקצועיות ובעבודה קשה אנו בחברת נדל"ן מאמינים שניתן להשיג את כל המטרות והיעדים שלנו בעזרת מקצועיות ועבודה קשה.

ייבוא וייצוא
מתכנון ועד ביצוע – אנו מסייעים לך בכל שלבי הייבוא והייצוא של המוצר שלך בשוק הבינלאומי. לוגיסטיקה אנו מציעים תמיכה להביא מוצר מחו"ל לישראל או לקחת את המוצר שלך מכאן לשוק הבינלאומי. מתכנון יצוא ראשוני ועד לשינוי אריזה והתקשרות פיננסית.

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן